Mostování při benchi

vybudujte si takovou sílu, jaké je člověk schopen

Moderátoři: pascal, keba

Sloty

Příspěvekod Sloty » 4. led 2009 20:16

joeart píše:
Triskač píše:Kurna to myslite vazne s tym ze jednorucky su plnohodnotna nahrada benchpressu??

urcite nie

určitě ano třeba muj trenér bench necvičí (necvičil) vůbec protože mu prostě na kozy nezabírá tak dobře jako jednoručky...

joeart
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod joeart » 4. led 2009 20:21

Sloty píše:
joeart píše:
Triskač píše:Kurna to myslite vazne s tym ze jednorucky su plnohodnotna nahrada benchpressu??

urcite nie

určitě ano třeba muj trenér bench necvičí (necvičil) vůbec protože mu prostě na kozy nezabírá tak dobře jako jednoručky...

jo to je argument jak svina mozme zacat pre zmenu posielat fotky tych co vyhradne bencuju a jaky maju hrudnik ... ja hovorim ze na rozoj hrudniku je bench top.
FP: what about bench? Bench shows who´s the strongest
Benedikt Magnusson: bench is for women…

POWER-SPORT

BENNY
Supporter

Příspěvekod BENNY » 4. led 2009 20:25

joeart píše:
Sloty píše:
joeart píše:

urcite nie

jo to je argument jak svina mozme zacat pre zmenu posielat fotky tych co vyhradne bencuju a jaky maju hrudnik ... ja hovorim ze na rozoj hrudniku je bench top.

obe varianty jsou dobry a je potreba je stridat :-)
"If you want to see the rainbow, you gotta put up with the rain"

Miraa

Příspěvekod Miraa » 4. led 2009 20:32

rekl bych,ze s JC se da hrudnik procvicit jeste kvalitneji....podle me to umozni dat lopatky vic k sobe...

keba
Moderator

Příspěvekod keba » 4. led 2009 21:07

Já bych řekl že jediná výhoda JC je v tom, že ti dovolí jít s činkou níž než pri benchi s osou.Na druhou stranu při benchi s osou používáš větší váhy což je samozřejmě lepší co se týče hormonální odezvy atd.Já jednoručky taky moc nemusim.

grim

Příspěvekod grim » 5. led 2009 13:48

keba píše:
grim píše:
keba píše:
Batdog píše:
urSus píše:no samozrejme..-.-

mna na tych velkych bencherov zaujali skor ramena,
nist, len mne sa zda ze argumentovat co ma kto velke je dost blbe a nepresne.
ok uz sa sem nemiesam

aj mne

tak tak.Proto jsem na to poukazoval.Neni to argument.

preco?

šak je to jasné.Kdo má co velké ne vždy koresponduje se stylem cvičení hraje tam roli genetika a další faktory.Nejde říct koukni na liftery ty maj hrudníky jak zvony a kulturisti maj zas obří pracky je to kvůli rozdílnýmu cvičení benche.Takhle můžeme předhazovat jméno za jménem.Já řeknu Arnold ty řekneš Kanály to je trošku mimo.Všichni by jsi měli uvědomit, že každý by jsi měl cvičit podle sebe ajak mu to vyhovuje a hlavně co ho baví a z čeho má radost.Návodů a zamyšlení,studií je na netu milion takže čerpat může donekonečna.Já taky cvičim rádoby pwl bench ale nebudu ho všem cpát a vykládat, že krom toho, že je to to nejlepší na sílu tak i na svaly.Každý si to může vyzkoušet a říct.Kultíci po 20 letech tréninku už asi ví moc dobře proč cvičí flat bench.

kebo mne je to uplne jedno ako kto benchuje. Ver mi. Idem do posilky a vidim tam desiatky ludi co cvicia bench tak hrozne ze mi je z toho zle, myslis ze chodim za nimi a opravujem ich? :lol: Kuknem nanho, pobavim sa a cvicim si svoje.

Ale ked je tu debata o zapojeni ceciek pri benchi a niekto sa na to vylozene opyta, tak sa snazim odpovedat najlepsie ako viem. Moja "teoria" je, ze cim lepsi mostik tym lepsie zapojenie prsnych svalov. To je setko. Kazdy s tym nech nalozi ako vie a uz sa mi nechce hadat s coolturistom o tom ci to tak je alebo neni. Kazdy co to cita nech si spravi svoj vlastny nazor. Ja mam svoje skusenosti, on ma svoje.

grim

Příspěvekod grim » 5. led 2009 14:26

coolturista píše:Folisi, srovnavat decline bench a PWL bench, 3x LOL
zkus se podivat kam touchujes pri decline a kam pri PWL benchi a at mi nekdo zkusi tvrdit ze je to jedno z hlediska zapojení svalů :D

burnflesh píše:napr. my decline necvicime takmer vobec pretoze by sme precvicovali prakticky tie iste partie ako pri klasickom benchi kedze mame taky vysoky mostik...

z mojej strany debata ukoncena, nema zmysel sa s vami o tom bavit

bazinger

Příspěvekod bazinger » 5. led 2009 14:31

len dodam pre coolKUNDU ze burnflesh na tohtorocnych majstrostvach sveta dal 330kg benchpress
Obrázek Obrázek

blaster18

Příspěvekod blaster18 » 5. led 2009 15:19

bazinger píše:len dodam pre coolKUNDU ze burnflesh na tohtorocnych majstrostvach sveta dal 330kg benchpress

Jako moderátor by sis tohle mohl odpustit... :roll: Co takhle trošku respektu?
"Don't ask for a light load - rather ask for a strong back"

bazinger

Příspěvekod bazinger » 5. led 2009 15:23

ani nevies kolko som si toho odpustil koli tomu ze som mod :)
Obrázek Obrázek

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 5. led 2009 20:01

Tak mi to Bazingere napiš do PM.. diky :)

Jednou jsem tě urazil a za to se omlouvam, ale nevim co pro ti me jineho mas

bazinger

Příspěvekod bazinger » 5. led 2009 23:54

coolturista píše:Tak mi to Bazingere napiš do PM.. diky :)

Jednou jsem tě urazil a za to se omlouvam, ale nevim co pro ti me jineho mas

hehe teraz si prvu vec napisal jak clovek, takze nejako som si uvedomil ze by som nemal riesit take blbosti, takze mozem povedat ze vklude secko

s niektorymi nazormi tvojimi nesuhlasim, ani ich prezentaciou ale overall proti tebe nic nemam :idea:
Obrázek Obrázek

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 5. led 2009 23:57

Myslis ze nazory prezentuju moc řekněme ofenzivně ?

bazinger

Příspěvekod bazinger » 6. led 2009 0:03

napriklad aj to, celkovo ze malokrat si ochotny pristupit aj na iny nazor jak je ttvoj :]
Obrázek Obrázek

Sloty

Příspěvekod Sloty » 6. led 2009 8:17

bazinger píše:napriklad aj to, celkovo ze malokrat si ochotny pristupit aj na iny nazor jak je ttvoj :]

když mu ho nedokážete pořádnejma argumentama vyvrátit :lol:

Zpět na “Trénink”