Mostování při benchi

vybudujte si takovou sílu, jaké je člověk schopen

Moderátoři: pascal, keba

Volodimir

Příspěvekod Volodimir » 29. pro 2008 21:49

coolturista píše:1x1..........................130kg PR

Zopakoval jsem si PRko, bez mostu, byla tam celkem rezerva, ale zvedal sem to trochu šikmo, leva ruka nezvladala.

Gratulujem k PRku. :)
Ak sa mozem opytat,preco zvyraznujes to,ze si to zatlacil bez mostu?Nechcelo sa ti mostovat?
Everything is possible if you want to.

a na čem je postavenej trénink Fullbody? Je to tu někde už na tomhle fóru popsaný?

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 29. pro 2008 23:53

Dekuji za gratulaci, ale to PRko bylo pouze vyrovnané.
Ne ze se mi nechtelo mostovat, ale připadá mi dost velký rozdíl zabenchovat to s mostem nebo bez něj.
Když benchuju normalne v seriích, snažím se, aby byla dráha co nejdelší. Takhle jsem vytlačil i těch 130

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 29. pro 2008 23:59

dnes to bylo volnější. Chtěl jsem cvičit MT, ale nenašel magnezium, tak jsem přešel ke GM, ale pak se mi ho podařilo najít, tak jsem si střihl několik serií mrtvol.

GM
1x15.................60kg
2x5...................100kg
2x2...................120kg
2x5...................100kg

MT
5x4...................170kg (malé kotouče, činka dost nízko, bylo to těžký)

Military press JR
4x5...................36kg
3x8...................30kg

push-press
4x8...................42,5kg

Celej ten trenink takovej nijakej, s tema GM asi skoncim stejne tak rychle jako jsem je tenhle měsíc začal. Hodně z toho cejtim prdel a krk, což je to poslední co bych potřeboval. Takže příště se pokusím o PRko na GM a už budu cvičit asi jen MT a hyperextenze.

Volodimir

Příspěvekod Volodimir » 30. pro 2008 11:56

coolturista píše:Ne ze se mi nechtelo mostovat, ale připadá mi dost velký rozdíl zabenchovat to s mostem nebo bez něj.
Když benchuju normalne v seriích, snažím se, aby byla dráha co nejdelší. Takhle jsem vytlačil i těch 130

Trochu ti asi nerozumiem,nepouzivas most,aby si mal dlhsiu drahu,alebo techniku mostovania neovladas a toto su len tvoje domienky?
BTW:Ja som od flat benchov upustil uz davno a nikdy sa k nim uz nechcem vratit,lebo tato technika(most+legdrive)je podla mna omnoho efektivnejsia a setrnejsia k telu.
Prepac,ze ti to tu zasieram.

a na čem je postavenej trénink Fullbody? Je to tu někde už na tomhle fóru popsaný?

Spartan warrior

Příspěvekod Spartan warrior » 30. pro 2008 12:13

Co je legdrive?
WE WILL STAND AND FIGHT !!!

Volodimir

Příspěvekod Volodimir » 30. pro 2008 12:28

Zapojenie noh,ale len do takej miery,aby si neodlepil rit od lavicky.Spravnym legdrive mozes zväcsit most o niekolko cisel a vykon takisto.(to len tak v skratke,inak technika a jej spravne zvladnutie,to by bola debata na dlhsie a nechcem coolturistovi srat do logu-aj ked sa uz asi tak stalo :oops: )

Spartan warrior

Příspěvekod Spartan warrior » 30. pro 2008 14:40

Aha, no tak já vlastně taky vůbec nemostuju...

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 30. pro 2008 15:46

To OT mi nevadi, pripadne se to muze potom promazat.

Mostovat umim, ale proste to nedelam. Je to efektivnější, protože mam delší dráhu pohybu.
Pro mě je pwl bench prostě ušmudlanej, protože ma s treninkem prsních svalů pramálo společnýho oproti kulturistickymu benchi. A ja bench používám primárně na trenink hrudníku.

To je asi jako každej druhej trouba si da PRko na benchi s mostem (coz mu prihodi docela dost) a treninky chce pak cvicit striktne bez mostu kulturisticky, a potom nadává jaktože mu to nevychází a připadá mu to jako hrozně nezvládnutelný, a začne podsekávat. PÍČOVINA

samorost
Supporter

Příspěvekod samorost » 30. pro 2008 15:50

Takovýho troubu neznám. :)

bazinger

Příspěvekod bazinger » 30. pro 2008 16:37

:lol: coolturista daj si facku :lol:
Obrázek Obrázek

coolturista
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod coolturista » 30. pro 2008 16:37

Nechal jsem se trochu unest, ale koukni do logů a v každym druhym uvidíš jak někdo podsekává. :roll: Při PRku velký oči, most a buhví co ještě ale pak na počítání procent je to naprosto nepoužitelný

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 30. pro 2008 16:52

coolturista píše:Nechal jsem se trochu unest, ale koukni do logů a v každym druhym uvidíš jak někdo podsekává. :roll: Při PRku velký oči, most a buhví co ještě ale pak na počítání procent je to naprosto nepoužitelný

To je blbost, si musíš ujasnit co chceš cvičit. Když někdo dělá "lift bench" a dá takhle PR-ko, tak pochopitelně z toho počítá procenta, protože tímto stylem bude cvičit i pracovní série různých intenzit.

Spartan warrior

Příspěvekod Spartan warrior » 30. pro 2008 18:54

Tak se nehádejte když bude ten silvestr :lol:

Volodimir

Příspěvekod Volodimir » 30. pro 2008 19:10

coolturista píše:To OT mi nevadi, pripadne se to muze potom promazat.

Mostovat umim, ale proste to nedelam. Je to efektivnější, protože mam delší dráhu pohybu.
Pro mě je pwl bench prostě ušmudlanej, protože ma s treninkem prsních svalů pramálo společnýho oproti kulturistickymu benchi. A ja bench používám primárně na trenink hrudníku.

To je asi jako každej druhej trouba si da PRko na benchi s mostem (coz mu prihodi docela dost) a treninky chce pak cvicit striktne bez mostu kulturisticky, a potom nadává jaktože mu to nevychází a připadá mu to jako hrozně nezvládnutelný, a začne podsekávat. PÍČOVINA

Heh,zaujimavy mas nazor.Tolko dezinformacii v jednom prispevku.Toto zvyraznene by mohlo ist kludne do podpisu. :)
Este taka hamletovska otazocka:Co je lepsie na velke kozy,dlha draha pohybu,alebo poriadna vaha na cinke?Odpoviem si sam:poriadna vaha na cinke.Väcsia vaha,väcsie svaly. :)
Podsekavanie vahy pred nejakou rutinou je trochu o niecom inom a nie o tom,zeby to clovek "nezvladal". :P

Yossarian

Příspěvekod Yossarian » 30. pro 2008 19:23

Musím se coolturisty zastat. Taky nemám rád lifterský benče, kdy lifter zamostuje tak, že má hrudník skoro u stropu, pak mu někdo podá činku (to podávání mimochodem taky nemám rád), on s tím pohne o centimetr a o centimetr zpátky... :?
Přílišná oddanost ideálům končívá tím, že v rámci boje za potírání alkoholismu zastřelíš dítě se sáčkem rumových pralinek.

Zpět na “Trénink”