ramena-problémy

Off-topic, pokec...

Moderátoři: pascal, keba

Arnold Strong

ramena-problémy

Příspěvekod Arnold Strong » 2. srp 2006 16:14

měl někdo problěmy s rameny-nějaká zranění-kdyžtak jak jste to léčili

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 2. srp 2006 16:18

nic vážnýho, jen když cvičim shyby nebo stahování kladky za hlavu, tak občas bolí levý rameno. Nedělam s tim nic, davam si bacha

pascal
Moderator

Příspěvekod pascal » 2. srp 2006 20:27

Taky jsem nic vážnýho neměl. Vyhýbám se tlakům za hlavou, u kterých mě křupalo v rameni. Občas procvičím speciálně rotátory.

Santusak

Re: ramena-problémy

Příspěvekod Santusak » 18. srp 2006 21:22

arnold strong píše:měl někdo problěmy s rameny-nějaká zranění-kdyžtak jak jste to léčili

Jo dneska se mi stalo ze jsem cvicil tlaky na sikme s 1 ruckama a nejak divne mi kruplo v rameni. Vyhozeny neni pac s nim muzu hybat ale taky v omezenem rozsahu pac boli! mozna by pro me bylo lepsi kdyby to bylo vyhozeny pac to se da napravit jednim skubnutim ale neni bohuzel. sere me to pac jsem byl tedka docela ve forme a jestli s tim budu 2 mesice nebo dyl marodit tak se pak v posilovne z toho poseru!

pascal
Moderator

Re: ramena-problémy

Příspěvekod pascal » 18. srp 2006 22:05

Santusak píše:Jo dneska se mi stalo ze jsem cvicil tlaky na sikme s 1 ruckama a nejak divne mi kruplo v rameni. Vyhozeny neni pac s nim muzu hybat ale taky v omezenem rozsahu pac boli! mozna by pro me bylo lepsi kdyby to bylo vyhozeny pac to se da napravit jednim skubnutim ale neni bohuzel. sere me to pac jsem byl tedka docela ve forme a jestli s tim budu 2 mesice nebo dyl marodit tak se pak v posilovne z toho poseru!

No jen aby sis to jedním trhbutím nenapravil nadosmrti... A chtěl bych vidět toho génia, který by si při tlacích vykloubil rameno.

Arnold Strong

Příspěvekod Arnold Strong » 19. srp 2006 13:11

no neni to sranda-vykloubit rameno se dá uplnně v pohodě-záleží co stím máš -zajdi doktorovi a když tě to bolí tak necvič-já mám stejnej problém tedka už je to trochu lepší a můžu cvičit ale radši jsem zůžil uchop

Zpět na “Všehochuť”