Nový moderátor

Off-topic, pokec...

Moderátoři: pascal, keba

daveM
Kontaktovat uživatele:

UKONCENI CLENSTVI NA DOBU KUREVSKY NEURCITOU

Příspěvekod daveM » 10. dub 2007 10:54

do doby dokud nebude mit JAY jasno v rozumnych moderatorech nema cenu pokracovat na foru a podporovat tak nesmyslny nazory na cviceni nekterych clenu prezentovany za jedinou spravnou cestu a to predevsim rady zacatecnikum, zejmena moderatora folise. Moderator ma byt podle meho nazoru kvalitni nazory, podivejte se napr. na RW. Nema cenu se zde o cokoliv snazit, kdyz to jde dle mne spatnym smerem. sam vim hovno, ale dlouhodobe nektery rady "odborniku" smeruji zacatecniky k ujme na zdravi, prezentovano od moderatora ma prichodivsi zacatecnik radost za instrukce, ktery obdrzel, sam neni schopnej odhalit spravnost ci nespravnost nazoru. Proto by mel byt modrator hlavnich sekci jako je trening, vyziva apod. jen jay, treba kulisek (pavla) a podobni lide se vzdelanim medicina, biomedicina, fyziologie (ja rozhodne ne)nema cenu se o tom stale hadat.
sere me to, pac to byl dobrej oddech
timto zde koncim a nebudu vice reagovat.
Naposledy upravil(a) daveM dne 10. dub 2007 11:31, celkem upraveno 3 x.
V Českých Budějovicích by chtěl žít každý..... mimo mě.
Bydlí tam dva Buzí Bobové - paskal a erhy

daveM ICQ 101282033 www.mizici.com dave_mcz@yahoo.com

ps a ghetto je tlustej prasak :)

Respect my authority (Eric Cartman), nakopu vás do koulí.

Head2k

Re: UKONCENI CLENSTVI NA DOBU KUREVSKY NEURCITOU

Příspěvekod Head2k » 10. dub 2007 11:03

daveM píše:do doby dokud nebude mit JAY jasno v rozumnych moderatorech nema cenu pokracovat na foru a podporovat tak nesmyslny nazory nekterych clenu, zejmena moderatora folise. Nema cenu se zde o cokoliv snazit, kdyz
to jde dle mne spatnym smerem. sam vim hovno, ale dlouhodobe nektery rady "odborniku" nepomahaji zejmena zacatecnikum v nicem, nema cenu se o tom stale hadat.
sere me to, pac to byl dobrej oddech
timto zde koncim a nebudu vice reagovat.
Podle mě trochu zbytečný krok... Co se týče světonázoru je Folis sice poněkud výstřední, ale cvičení podle mě docela rozumí, i když dost jeho příspěvků (ke cvičení) je pouze "výplňových". To mu ale nemám za zlé, někdo má potřebu přitakávat či povzbuzovat víc nž ostatní. Přeci kvůli nějaké off-topic diskuzi neskončíš s jinak kvalitním fórem... Místo, aby ses zasmál, tak se nasereš. Trochu nadhledu, kámo.

EDIT: Tak po úpravě tvého posledního příspěvku už jsem zticha...

ghetto
Supporter
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod ghetto » 10. dub 2007 13:12

ak ked viem ze uz nebudes vice reagovat chcem napisat ze tvoje rady som bral vzdy vazne, a dost mi aj pomohli !
len neviem ci ti folis vadi koli tim radam zaciatocnikom alebo aj koli tej vasej diskusii o knihach a mikrovlnkach atd...
nemusel si to riesit takto radikalne....
cinka je moja ryba, posilovna more a zranenia zraloky, vzdy vsak vyplavam znova

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 10. dub 2007 13:15

Za prvé se nechci vyjadřovat k tomu, jak to funguje na RW nebo jinde. A za druhý si nemyslim, že jsem vybral špatně. Situace se s poměrně rychlým vývojem fóra v poslední době dostala do stadia, kdy je třeba další moderátor, protože teď jsem na to byl nějakej čas sám (Pascala jsem tu neviděl ani nepamatuju, poslední příspěvek má z 28. února, Reginald má taky málo času a koukne sem tu a tam a nečte všechno) a pomalu začal vznikat chaos.
Folis má znalosti, umí je podat a je hodně aktivní. Vim, že tobě a Rachelovi nesed, ale s tim nic neudělam. Pavla sem koukne jednou za uherskej rok a stará se o rpforum. Stanley je moderátorem na dvou fórech...
Prioritou je, aby tu nevzniknul chaos (viz. tak co novinky) jako je tomu mnohde jinde a podávat kvalitní informace.

cha cha

Příspěvekod cha cha » 10. dub 2007 14:58

Ježiš, ty seš chudinka dejve ! ... moderátor dělá pořádek, odstraňuje OT, přesouvá. To vyžaduje nějakej ten cit a dejme tomu smysl pro spravedlnost (to podle mně není u Folise problém), ale jeho názor není světonázor, dá se proti němu odvolat... nic ti nebrání, když se ti jeho rada začátečníkovi nelíbí, se k ní vyjádřit a podložit to argumenty... chytrej člověk se rozhoduje jakou informaci přijme podle argumentů a ne podle toho, jakou barvou uživatel svítí, když je přítomen ve fóru :roll:

daveM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod daveM » 10. dub 2007 16:45

nereaguju, ale nechapu presun z myho logu sem
to je ciste oznameni, nevim, proc je tu,nejak sem
nepochopil
V Českých Budějovicích by chtěl žít každý..... mimo mě.

Bydlí tam dva Buzí Bobové - paskal a erhy

daveM ICQ 101282033 www.mizici.com dave_mcz@yahoo.com

ps a ghetto je tlustej prasak :)

Respect my authority (Eric Cartman), nakopu vás do koulí.

J_Dogg
Site Admin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod J_Dogg » 10. dub 2007 16:57

Sorry, přesunul jsem to, protože jsem čekal, že se z toho stane větší diskuse konkrétně na tohle téma, proto.

EDIT: takže většina souhlasí s tím, aby Folis byl moderátorem. Vox populi. Vox Dei
Naposledy upravil(a) J_Dogg dne 10. dub 2007 18:03, celkem upraveno 1 x.

Powers Gump

Příspěvekod Powers Gump » 10. dub 2007 17:15

Folis sa podla mna rozumi cviciniu ... mohol by si pls dat konkretny link kde folis radi zle ? co som zatal cital o treningu co pisal folis mi pride ze ma nejaké skusenosti...a to ze je moderatorom mi nevadi je tu celkom casto aspon moze odstranuvat spamy :) ...
"timto zde koncim a nebudu vice reagovat" to preto ze ste sa s folisom poskreli v "OT Knihy: Záhadologové vs. skeptici " ja som si myslel to len tak pratelsky rypete (asi som spatne cital)

Arnold Strong

Příspěvekod Arnold Strong » 11. dub 2007 11:18

ano já souhlasám,je to demokratický většina je pro -tak bude filis moderátor :lol:

Folis
Kontaktovat uživatele:

Příspěvekod Folis » 11. dub 2007 18:46

Díky za podporu :wink: :D .

Zpět na “Všehochuť”